У Рівному відбудуться півфінали Західної ліги сміху

4 та 11 жовтня у Рівному відбудеться два півфінали Західної ліги сміху

У Першій грі вже цієї неділі 4 жовтня візьмуть участь чотири колективи: «Ляпас» м. Тернопіль, «КБД» м. Кременчуг, «Загорецька Людмила Степанівна» м. Львів та Молодіжна збірна Рівного.

Тема гри – «Географія». Кожній команді задали одну із 4 частини світу. Це Австралія («Ляпас»), Азія («КБД»), Африка («Загорецька Людмила Степанівна») та Америка (Молодіжна збірна Рівного). За словами редактора Західної ліги сміху Рустема Емірсалієва, до півфіналів потрапили найсильніші команди України:

 

Команди змагатимуться у двох конкурсах: «Привітання» з тренером та конкурс однієї пісні. На батл готують стенд-ап на загальну тему гри.

Перший півфінал відбудеться у цю неділю 4 жовтня у Палаці культури «Текстильник» о 18:00.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень