У Рівному вже реєструють на «Забіг у вишиванках»

Зараз

Цього року у Рівному відбудеться уже третій забіг у вишиванках RivnePatriotricRun 2018.

Учасники бігтимуть 24 серпня 2018 року у м.Рівне на вулицях Міцкевича, проспект Миру, Набережна, Гетьмана Сагайдачного та Соборній, зі стартом та фінішом біля Майдану Незалежності.

Старт забігу – 09.00.

Усі зареєстровані учасники отримають: вишиванку, рюкзак та металеву медаль на фініші.

Забіг відбуватиметься на двох дистанціх:

  • 2,5 км (1 коло)
  •  7,5 км (3 кола)

Учасниками можуть стати рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 300 осіб на 2,5 км, 150 осіб на 7,5 км.

Кожен учасник забігу сплачує реєстраційний внесок у розмірі 150 грн через онлайн реєстрацію (до 23.59 22.08), або 200 грн – в переддень (23.08) або в день старту (24.08).

Реєстрація учасників на дистанції 2,5 км, 7,5 км – до 23.59 22 серпня через сайт www.runstyle.net , або в переддень старту 23 серпня з 16.00 до 20.00 на Майдані Незалежності та в день старту – 24 серпня з 07.00 до 08.30 на Майдані Незалежності в офіційному наметі RivneRunningClub.

Видача стартових пакетів в переддень старту 23 серпня з 16.00 до 20.00 на Майдані Незалежності та в день старту – 24 серпня з 07.00 до 08.30 на Майдані Незалежності в офіційному наметі RivneRunningClub.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

  • 07:00 – 08.30 – додаткова реєстрація учасників, видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам Забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2018»;
  • 07.00 – 11.30 – робота намету зберігання речей;
  • 08.45 – розминка учасників забігу;
  • 09.00 – масовий старт забігу у вишиванках на дистанціях 2,5 км та 7,5 км;
  • 10.00 – закриття траси пробігу, відкриття руху транспорту;
  • 10.10 – нагородження переможців, призерів Забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2018» на дистанціях 2,5 км та 7,5 км. Нагородження наймолодшого та найстаршого фінішера та переможців у номінації «Непереможні» з-поміж учасників Забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2018».

НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери Забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2018» на дистанціях 2,5 км та 7,5 км у чоловіків та жінок нагороджуються призами від спонсорів та кубками.

Найстарший та наймолодший учасники забігу, які успішно подолали дистанцію 2,5 км або 7,5 км, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.

3-и переможці у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю), які успішно подолали одну з дистанцій забігу, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.

Усі учасники, які успішно подолали одну з дистанцій, отримують оригінальні пам’ятні медалі учасника Забігу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень