У Рівному відбудеться автомобільна виставка

Вона пройде в рамках партнерства Люблін-Рівне

У неділю, 26 вересня, в Рівному відбудеться Друга міжнародна автомобільна виставка. Захід реалізується в рамках транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», що фінансується Європейським Союзом. 

Серед учасників: автосалони; салони-майстерні по ремонту та обслуговуванню авто; автоклуби; магазини з продажу запасних частин, обладнання, шин, спецодягу; представники енергозберігаючих технологій; тюнінговані, електро- та ретро-автомобілі, сільгосптехніка, 

Окрім виставкової частини запланована також і розважальна програма: конкурси і розіграші для дорослих і дітей, мото-шоу, музичні і танцювальні номери від комунальних закладів «Міський будинок культури» та «Міський палац культури», майстер-класи з автосервісу «Секрети підготовки автомобіля до зими», «Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль», «Навігаційні та ІТ-системи на допомогу автомобілю», а також цікавий семінар для підприємців.

Захід буде цікавий як рівненським автомобілістам, так і підприємцям та представникам юридичних осіб, які матимуть можливість налагодити ділові контакти з учасниками виставки, відвідати презентації представників польського автомобільного  бізнесу, отримати корисну інформацію щодо обслуговування автомобіля і підбору запасних частин, а також просто відпочити і розважитися.

Виставка відбудеться за адресою м. Рівне, вул. Пухова, 85 (територія групи компаній Автоград). Початок о 10:00.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень