У Рівному сьогодні концерт

Він відбудеться у міському будинку культури, що у парку імені Шевченка

Виступатиме народний аматорський хор "Верес" Рівненського МБК, якому вже понад 50 років. Увесь цей час колектив збирає і популяризує українську пісню. "Верес" є постійним учасником щорічного фестивалю пісенно-музичного мистецтва "Різдвяні піснеспіви".

А цього разу колектив разом зі своїм керівником заслуженим працівником культури України Петром Невірковцем готують для глядачів величезну добірку колядок, щедрівок, українських святкових пісень. Глядачу представлять відомі і нові для себе колядки, яким є духовним надбанням нашого народу і Рівненського Полісся зокрема.

Різдвяний концерт "Пахне кутею" розпочнеться о 16 годині. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень