У Рівному тимчасово змінено рух популярних маршруток

У зв’язку із ремонтними роботами на вулиці Олена Теліги

Як ми повідомляли, у зв’язку із ремонтними роботами на вулиці Олени Теліги там перекрито рух на ділянці дороги від Дубенська до вул. Боярка).

Через проведення ремонтних робіт змінено і рух маршруток та тролейбусу:

 

  1. Тролейбусний маршрут № 11 “вул.Енергетиків - Торгові центри ” буде рухатись по вулиці Соборній з лівим поворотом на вулицю Вербову і далі за існуючою схемою руху.
  2.  Маршрутні таксі №42 “ЗОШ № 19 - Автовокзал” ,  № 45 “ЗОШ № 19 – вул.Кн.Романа”  будуть рухатись по вулиці Дубенській з правим поворотом на вулицю  Луцьку до перехрестя з вулицею Павлюченка з виїздом на вулицю О.Теліги і далі за існуючою схемою руху.
  3.  Маршрутні таксі № 49 “ вул.Енергетиків – вул.Макарова”, № 53 “вул.Вербова – НВО Потенціал”,  № 67 “вул.В.Дивізії – вул. Кн.Острозького” будуть рухатись по вулицях Луцькій, Павлюченка, Макарова з подальшим рухом за існуючою схемою руху.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень