У Рівному каналізаційні люки залили асфальтом, аби потім витягнути їх

Так правильно

Фото зі сторінки Геннадія Муляра

Рівняни дивуються технології роботи шляховиків. На вулиці Оршанської перемоги вони два тижні тому уклали асфальт поверх люків, а тепер «викопують» їх з-під асфальтного покриття. Про це написав у себе на сторінці в ФБ рівнянин Геннадій Муляр.

Тижнів два назад шляховики зробили шматок дороги по Оршанської перемоги (колишня Матросова). Сьогодні приїхали з металошукачем і знайшли 4 люки, які вони закатали в асфальт. Зрізали новеньке покриття над люками і будуть їх (люки) піднімати. Може, хтось знає, що це за спецтехнологія?

Це знає керівник рівненського ШЕУ Віктор Климук. Каже, така технологія правильна:  

Викладається спершу асфальтобетон, а потім витягуються люки. Як правило, люки кожен на різному рівні, і асфальтоукладачем підійти під низ досить складно.

 

Тому влаштовується асфальтобетон з запасом, після того вирізається основа, бетонується основа, під люки влаштовується асфальтобетон, в межах люка повторно. Так технологічно правильно.

Сьогодні шляховики підіймуть люки на належний рівень. Якщо бетон бід основою люка встигне застигнути, то все заасфальтують вже сьогодні, каже Віктор Климук. В іншому разі, роботи продовжать завтра.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень