Шляховики Рівного перекриють частину однієї вулиці

Задля ремонту

Рівненське ШЕУ сьогодні, 21 квітня, працюватиме на вулиці Князя Володимира в Рівному.

На ділянці від перехрестя вулиць Князя Володимира та Григорія Сковороди (колишня Бахарєва) до автозапавки «ОЛАС» зніматимуть верхній шар асфальтного покриття, телефоном повідомив майстер рівненського ШЕУ Ігор Кузьмич.

 

На вулиці Князя Володимира вже перекрили одну смугу руху.

До кінця суботи, 21 квітня, тут буде односторонній рух, регулювати проїзд автомобілів будуть працівники ШЕУ.

Чоловік попросив, по можливості, вулицю Князя Володимира об’їжджати.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень