У Рівному стартувала вступна кампанія (ФОТО)

У Рівному стартувала вступна камапанія 2016. Цього року вступили в силу деякі відмінності, які стосуються подачі документів. Зокрема подавати заявку на вступ до ВУЗу потрібно через Інтернет, зареєструвавшись на сайті Міністерства освіти. Однак, як кажуть у приймальних комісіях, наразі ця функція працює недосконало, оскільки абітурієнти стартували подавати заявки у перший день і система банально «зависла». Говорить заступник голови приймальної комісії РДГУ, Клавдія Джиджера:

Оскільки вступники денної форми навчання бакалаврату подають заяви тільки в електронній формі, то безумовно, що це певні проблеми знімає і для них, і для нас, оскільки черги значно поменшали в зв`язку з цим. Але ми передбачили роботу спеціальних кабінетів консультаційних, де вони також можуть подати заяви. Ті, хто приїхав здалеку, ті, хто не має Інтернету вдома тощо.

Варто зауважити, що проблема із заявкою існує у всіх ВИШах, однак спеціалісти просять не панікувати. Кажуть, що згодом сайт Міністерства освіти запрацює краще, коли основна маса абітурієнтів зареєструє свої заяви.

Додамо, що у перший день подачі документів, у Рівненських університетах спостерігається більше абітурієнтів із області, аніж з міста.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень