У Рівному стартувала вступна кампанія (ФОТО)

У Рівному стартувала вступна камапанія 2016. Цього року вступили в силу деякі відмінності, які стосуються подачі документів. Зокрема подавати заявку на вступ до ВУЗу потрібно через Інтернет, зареєструвавшись на сайті Міністерства освіти. Однак, як кажуть у приймальних комісіях, наразі ця функція працює недосконало, оскільки абітурієнти стартували подавати заявки у перший день і система банально «зависла». Говорить заступник голови приймальної комісії РДГУ, Клавдія Джиджера:

Оскільки вступники денної форми навчання бакалаврату подають заяви тільки в електронній формі, то безумовно, що це певні проблеми знімає і для них, і для нас, оскільки черги значно поменшали в зв`язку з цим. Але ми передбачили роботу спеціальних кабінетів консультаційних, де вони також можуть подати заяви. Ті, хто приїхав здалеку, ті, хто не має Інтернету вдома тощо.

Варто зауважити, що проблема із заявкою існує у всіх ВИШах, однак спеціалісти просять не панікувати. Кажуть, що згодом сайт Міністерства освіти запрацює краще, коли основна маса абітурієнтів зареєструє свої заяви.

Додамо, що у перший день подачі документів, у Рівненських університетах спостерігається більше абітурієнтів із області, аніж з міста.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень