У Рівному спідвейний сезон закрили Міжнародним турніром серед пар

За трофей змагалося 6 пар, кращою з яких стала пара Станіслав Бужа - Андрій Кобрин. Вони й вибороли Приз закриття сезону. Зауважимо, цей дует напряму вийшов у фінал як найкращий. А на ще одну путівку у фінал претендували пари Станіслав Мельничук - Марцин Ремпала та Марко Левішин - Гжегож Валасек, які в підсумку посіли друге та третє місця відповідно.

Також знайшов свого власника грант від «КЛУБу ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» та міського голови.

Нагадаємо, грант у 15 000 грн призначався гонщику, який за підсумками усіх змагань на рівненському мототреці набере найбільшу кількість пунктів. Причому, обов'язковою умовою була участь спортсмена в усіх турнірах, які відбувалися в Рівному впродовж цього року.

Отже, «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» дістався Станіславу Мельничуку, який в гонці за Приз закриття сезону набрав 10 очок, а загалом – 66.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень