У Рівному спідвейний сезон закрили Міжнародним турніром серед пар

За трофей змагалося 6 пар, кращою з яких стала пара Станіслав Бужа - Андрій Кобрин. Вони й вибороли Приз закриття сезону. Зауважимо, цей дует напряму вийшов у фінал як найкращий. А на ще одну путівку у фінал претендували пари Станіслав Мельничук - Марцин Ремпала та Марко Левішин - Гжегож Валасек, які в підсумку посіли друге та третє місця відповідно.

Також знайшов свого власника грант від «КЛУБу ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» та міського голови.

Нагадаємо, грант у 15 000 грн призначався гонщику, який за підсумками усіх змагань на рівненському мототреці набере найбільшу кількість пунктів. Причому, обов'язковою умовою була участь спортсмена в усіх турнірах, які відбувалися в Рівному впродовж цього року.

Отже, «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» дістався Станіславу Мельничуку, який в гонці за Приз закриття сезону набрав 10 очок, а загалом – 66.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень