У Рівному спідвейний сезон закрили Міжнародним турніром серед пар

За трофей змагалося 6 пар, кращою з яких стала пара Станіслав Бужа - Андрій Кобрин. Вони й вибороли Приз закриття сезону. Зауважимо, цей дует напряму вийшов у фінал як найкращий. А на ще одну путівку у фінал претендували пари Станіслав Мельничук - Марцин Ремпала та Марко Левішин - Гжегож Валасек, які в підсумку посіли друге та третє місця відповідно.

Також знайшов свого власника грант від «КЛУБу ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» та міського голови.

Нагадаємо, грант у 15 000 грн призначався гонщику, який за підсумками усіх змагань на рівненському мототреці набере найбільшу кількість пунктів. Причому, обов'язковою умовою була участь спортсмена в усіх турнірах, які відбувалися в Рівному впродовж цього року.

Отже, «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» дістався Станіславу Мельничуку, який в гонці за Приз закриття сезону набрав 10 очок, а загалом – 66.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень