Сьогодні в облмуздрамтеатрі – закриття сезону

Глядачі переглянуть рок-оперу «Біла ворона»

Підбиваючи підсумки сезону, у театрі кажуть, що він був цікавим і водночас непростим.

Окрім прем’єри рок-опери «Біла ворона» поета Юрія Рибчинського та композитора Геннадія Татарченка, рівненські глядачі побачили  «Полліанну» за твором Елеонор Портер, комедію «Вечеря з диваком» Френсіса Вебера та казку «Дюймовочка».  

Народна артистка України Ліна Ізарова цьогоріч відзначила 75-річний ювілей творчим вечором.

Трупа театру поповнилась двома новими акторами – Ольгою Боровець, вона пройшла кастинг на роль Полліанни в однойменній виставі, та Миколою Бобриком, його перша роль у нашому театрі  - Менестрель у «Білій вороні».

Також актори Рівненського театру проявили себе у кіно. Заслуженого артиста України Станіслава Лозовського глядачі побачили на великому екрані у кінофільмі «Гетьман» у ролі Тимоша Хмельницького.

Актриса Вікторія Клєщенко-Пилипчук знялась у першому українському телесеріалі «Головний лікар», а Ніна Ніколаєва у тому ж таки «Гетьмані», «Реальній містиці» та серіалі «Регіна».

У театрі зауважують - після закриття сезону практично увесь колектив театру піде у відпустку, щоб з новими силами і у новому сезоні працювати ще потужніше, ще якісніше, ще яскравіше для любого глядача.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень