На Рівненщині триває «Децентралізаційний марафон»

На загальноукраїнському рівні він стартував 21 червні в Одесі

Метою заходу є підвищення рівня поінформованості серед населення про те, що таке децентралізація, які в неї переваги та недоліки. За півроку проведення організатори планують відвідати близько 1000 громад по всій країні.

Рівненська делегація відвідала вже понад 20 громад. Своєрідне навчання спрямоване не лише на сільських голів, депутатів та активістів, а й на звичайних людей. Розповідає директор департаменту розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк:

В нас почали рух близько 10 громад. Ми очікуємо, що ще 5 громад до кінця року ми виведемо на вибори. Всі інші громади в нас знаходяться на старті, деякі з них просунулися і проводять громадські обговорення, дехто утворив робочу групу. Але саме цим громадам, які знаходяться на старті, і їм треба допомогти. Для цього цей загальноукраїнський захід і проводиться.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Рівненщині створено та функціонує 13 об’єднаних територіальних громад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень