На Рівненщині триває «Децентралізаційний марафон»

На загальноукраїнському рівні він стартував 21 червні в Одесі

Метою заходу є підвищення рівня поінформованості серед населення про те, що таке децентралізація, які в неї переваги та недоліки. За півроку проведення організатори планують відвідати близько 1000 громад по всій країні.

Рівненська делегація відвідала вже понад 20 громад. Своєрідне навчання спрямоване не лише на сільських голів, депутатів та активістів, а й на звичайних людей. Розповідає директор департаменту розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк:

В нас почали рух близько 10 громад. Ми очікуємо, що ще 5 громад до кінця року ми виведемо на вибори. Всі інші громади в нас знаходяться на старті, деякі з них просунулися і проводять громадські обговорення, дехто утворив робочу групу. Але саме цим громадам, які знаходяться на старті, і їм треба допомогти. Для цього цей загальноукраїнський захід і проводиться.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Рівненщині створено та функціонує 13 об’єднаних територіальних громад.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень