Водія, що скоїв смертельне ДТП у Бронниках, затримано

Напередодні близько 20 години 58-річного жителя села Бронники на пішохідному переході збив на смерть водій мікроавтобуса та з місця пригоди втік.

Потерпілий вийшов із маршрутки та почав перетинати дорогу по нерегульованому пішохідному переходу у селі Бронники. У цей час водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», порушивши правила дорожнього руху, збив пішохода. Від отриманих травм той загинув на місці пригоди.

Після наїзду водій мікроавтобуса та його пасажир вийшли із авто. Однак, зрозумівши що сталося, один з чоловіків сів за кермо і поїхав. Інший залишився на місці пригоди.

Обоє чоловіків наразі затримані та дають покази правоохоронцям.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування поліцейські встановлюватимуть усі обставини пригоди, зокрема і той факт, хто у момент скоєння ДТП був за кермом.

Повідомляє відділ комунікації поліції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень