У Рівному сьогодні відкриють присвячену УПА виставку з документами з архіву СБУ

Її експонати мають продемонструвати протистояння ОУН та УПА з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час

Виставку відкриють у рівненському обласному краєзнавчому музеї об 11 годині.

На ній представлять унікальні фото, розсекречені документи, карти та інфографіку. Також тут будуть фото- і документальні матеріали до 110-ої річниці з дня народження отамана Тараса Бульби-Боровця (командира партизанських відділів «Поліська Січ», УПА та УНРА в часи Другої світової війни).

Ця виставка – це спільний проект Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» та Галузевого Державного архіву Служби безпеки України.

За інформацією Рівненської облдержадміністрації.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень