Волонтерів для збору вишень дітям з центру реабілітації шукають у Рівному

Дітям зварять компот

Волонтерів, які б допомогли зібрати вишні, шукають на суботу.

У дописі користувача Валик Ляхов у Facebook йдеться:

на території дитячого будинку (центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та психіки, - ред.) є дуже багато вишень, які вже поспіли і їх потрібно зібрати.

 

Все віддамо на кухню дитячого будинку, щоб потім маленьким діткам зробили компот на зиму. І трохи й так пригостити дітей.

Охочих допомогти запрошують у суботу на 10 годину за адресою: вул. Поповича, 35а.

Тих, хто прийде, просять повідомити в особисті повідомлення чи поставити відмітку під дописом.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень