У Рівному шукають кицю-маму (ФОТО)

Терміново

Сьогодні до нашої редакції звернулася рівнянка Маргарита. Вона розповіла, що знайшла поблизу кафе на Богоявленській маленьке кошеня. 

Йому – близько 10 днів, тож звичайна їжа для нього ще не підходить.

Пані Маргарита звертається за допомогою до небайдужих рівнян:

Якщо у когось є кішка, яка зараз вигодовує власних кошенят, заберіть цього малюка. Без материнського молока він помре.

Перетримати його у себе у дівчини немає змоги, адже в неї живе два дорослих коти, які не сприймають «нового члена родини».  Сконтактувати з дівчиною можна за цим номером телефону:

(097) 13-25-543  - Маргарита

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень