У Рівному шукають охочих взяти в оренду підземний перехід (ФОТО)

На Ювілейному

Про необхідність ремонту підземки, а також встановлення там огорожі, оголосив під час сесії депутат Святослав Стельмащук:

- В нас є вулиця Соборна, є підземний перехід навпроти будинку 438 і там люди не ходять по ньому, а перебігають через дорогу постійно. Там такий потік людей! І великий потік машин, які на великій швидкості їдуть з Луцького кільця. А все тому, що перехід - у занедбаному стані. Там збираються наркомани, він неосвітлений.

Тому я прошу вас, Володимире Євгеновичу, прошу депутатський корпус розглянути це питання спільно. Все-таки це наша візитна картка. Звідти в`їжджають люди, які з-за кордону їдуть на Київ. Прошу розглянути це питання.

Міський голова додав, що ремонт цього переходу був передбачений на початку року, але тоді депутати не підтримали це рішення.

Зараз, каже Володимир Хомко, кошти у бюджеті на ремонт переходу є, тож гроші на це виділять, ймовірно, на наступній сесії.

Ще краще, переконаний Володимир Хомко, здати перехід в оренду і розмістити там торгові кіоски.

Таким чином, переконує міський голова, буде відповідальний за збереження підземки у нормальному стані. Нині підземка на балансі міськШЕУ. 

Нагадаємо, наступного року планують почати будівництво підземки на автовокзалі. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень