У Рівному рятувальники інспектували багатоповерхівки (7 ФОТО)

Оглянули їхній протипожежний стан та провели навчання з мешканцями

Ці рейди викликані, зокрема, збільшенням кількості пожеж в обласному центрі. Так, у першій половині 2016-го року в Рівному зареєстровано 83 пожежі, що на дев’ять більше, ніж за аналогічний період торік. Значна кількість загорянь виникла у житлових секторах, з них 15 - у багатоквартирних будинках.

Тож сьогодні рятувальники провели рейд деякими багатоповерхівками, які розташовані на Ювілейному та поблизу Автовокзалу. Детальніше про інспекцію розповідає заступник начальника Рівненського відділу держнагляду та контролю пожежної безпеки, Дмитро Мельник:

– Люди обізнані, так як нам проводили інструктаж і розповідали, як працює система. Шляхи евакуації не захаращені і працює система димовиведення. Але мінус такий, що пожежні крани не укомплектовані, автоматична пожежна сигналізація перебуває в несправному стані.

Також Дмитро Мельник зазначив, що, незважаючи на виявлені недоліки, більшість будинків Рівного у повній мірі відповідають вимогам пожежної безпеки.

Натомість у самих пожежників існують певні обмеження в ефективності гасіння пожеж в будинках підвищеної поверховості, тобто у яких 10 і більше поверхів. Автодрабини у рятувальників тридцятиметрові, що дозволяє гасити загоряння не вище дев’ятого поверху. А будинків, у яких більше десяти поверхів, в обласному центрі 21.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень