У Рівному роздають безкоштовні електронні ключі

Платники ПДВ вже 100% декларацій направляють через E-mail

З початку року 1329 платників, що перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному, скористалось послугами Відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Рівненській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України та безкоштовно отримали посилені сертифікати ключів. З них - 399 юридичних та 930 - фізичних осіб.

За січень-серпень 2015 року до податкової інспекції міста подано майже 123 тисячі податкових звітів, з яких 52 відсотки – в електронному вигляді. 

За словами фахівців ДПІ у м.Рівному популярність послуги з отримання електронних ключів викликана тим, що ця послуга є безкоштовною. Будь-хто з суб’єктів господарювання чи громадян може безкоштовно отримати електронні ключі та програмне забезпечення для користування системами електронної звітності.

Нагадуємо, отримати послугу безкоштовного електронного цифрового підпису можна у Відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Рівненській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України за адресою: м. Рівне, вул.Відінська, 8, каб. 203, тел. 692-627.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень