Великим концертом привітали медиків у Рівному і пообіцяли сюрприз

Та вручили грамоти

До дня медичного працівника у Міському будинку культури влаштували концерт з привітаннями від перших персон міста та керівництва.

Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів подякував колегам за їхню працю і розповів про сюрприз, який чекає лікарів, які першими наберуть необхідну кількість декларацій з пацієнтами.

Зараз триває Всеукраїнська кампанія «Обери свого лікаря».

 

У місті Рівному вже підключено 27 % декларацій. І в нас уже є перший лікар, який набрав 100% необхідних договорів з пацієнтами.

 

Ми відкрили неофіційну акцію - перші троє лікарів, які завершать набір пацієнтів, отримають премії.

Міський голова Володимир Хомко та його заступник Галина Кульчинська  вручили грамоти і подяки медичним працівникам, які протягом року відзначилися високими досягненнями у своїй роботі.

Також відзначили медиків, які вже на пенсії.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень