У Рівному «прикрили» нелегальну заправку

Співробітники ДФС у Рівненської області в рамках проведення операції «Акциз-2016» встановили черговий факт незаконної реалізації рівнянином  дизельного пального без необхідних дозвільних документів.

Відтак з незаконного обігу вилучили товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 155 тис. гривень, в т.ч. 5 тонн дизельного палива (110 тис. грн.), металевий вагончик з розміщеним в ньому резервуаром для зберігання пального та обладнання для заправки транспортних засобів.

Як повідосляє ДФС у Рівненській обалсті, триває збір матеріалів для притягнення винуватця до відповідальності.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень