У Рівному придумали, як зробити місто чистішим і гарнішим

Для цього хочуть проводити конкурс

Конкурс «Мій дім, мій двір, мій під’їзд» придумав секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук. Проводити його пропонує щороку у весняно-літній період. І місто завдяки цьому стане гарнішим, переконаний він:

Ідея дуже проста – створити умови, щоб відзначити тих мешканців під’їздів, будинків, які об'єднуються заради чистоти, краси своїх будинків.

 

Я переконаний, що якщо ми будемо стимулювати саме таке відчуття, то з одного боку і місто зробимо набагато ошатнішим, з іншого - дамо відчуття тим людям, які дбають про місто, що влада до них прихильна, що їх відзначає, що піклується про них.

Затвердити положення про конкурс ще має міська рада. Ним пропонують визначати по три кращих будинки, двори, під’їзди міста і за це нагороджувати до Дня міста чи Дня Незалежності грошовими преміями від 5 до 20 тисяч гривень.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень