Звернути увагу на Чайчину алею просять владу Рівного

Відповідна петиція з'явилася на сайті міськради

Ініціатором її став Артем Остапюк. Він просить відремонтувати Чайчину алею. Її з ініціативи Радіо Трек розбили на майдані Незалежності за кінопалацом "Україна". На штамбові троянди для алеї, названої на честь покійного міського голови Віктора Чайки, кошти збирали всім містом. 

У петиції Артем Остапюк пише:

Майдан Незалежності - це центр міста. Він у гарному стані, але прилегла територія вкрита розбитими бетонними плитами. Перше, що потрібно зробити, це замінити бетонні плити на бруківку, друге - встановити тролейбусну зупинку з електронним табло (під зеленим будинком) та встановити два електронних табло на автобусній зупинці. 

Поки що петиція зібрала лише 19 підписів з необхідних 300. А до кінця збору підписів залишилося 10 днів. Підписатися під петицією можна за цим посиланням http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/100

Так нині виглядає територія Чайчиної алеї:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень