У Рівному презентуватимуть збірник спогадів «Майдан: усна історія»

Книгу підготували в межах проекту Українського інституту національної пам’яті

У 2015 році вийшов перший випуск серії  «45 історій Революції Гідності», наступного року світ побачила друга книга - «Мистецтво на барикадах». Завтра презентуватимуть третій випуск під назвою «Регіональний вимір».

Книга складається з двох частин та 25  розділів - за кількістю регіонів України. Частини подаються за назвами областей, розташованими в алфавітному порядку. У 2017 році вийшла перша частина, до якої увійшли регіони починаючи від Автономної Республіки Крим до Луганської області.

Цього року видано другу частину з розділами про решту областей, зокрема, й про Рівненщину.У презентації збірника «Майдан: усна історія» візьмуть участь координатор регіональних записів проекту «Майдан: усна історія» Українського інституту пам’яті Тетяна Привалко, завідувач відділу Українського інституту національної пам’яті Тетяна Ковтунович, доцент НУ «Острозька академія» Сергій Штурхецький, учасники та свідки тих подій.

Захід відбудеться у Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Початок о16:00.

 

Запрошують всіх охочих.

 

Вхід вільний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень