У Рівному представили етнографічну виставку «Волинське Полісся»

Відомий рівненський дизайнер та дослідник Олег Бурячок представив у «Рівненській обласній бібліотеці для молоді»  нову етнографічну виставку-проект «Волинське Полісся». Виставка складається з 9 постерів, які поєднують фото, орнамент та вибрані пісні Волинського Полісся. Це оригінальні комбінації минулого і сьогодення, музики та фото.

- Проект має на меті відновити обірваний зв’язок поколінь, привернути увагу молоді до багатства і колориту українського одягу, поєднати його з колядками, щедрівками, веснянками, купальськими, жнивними, весільними, кустовими, колисковими піснями, - розповіли у бібіліотеці.

Під час заходу з яскравою та оригінальною творчістю молодого митця ознайомилися студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень