У Рівному правоохоронці викорінюють «наливайки»

Останнім часом мешканці окремих вулиць обласного центру, а також користувачі соцмереж обурювались від того, що у місті досі існують магазини, де здійснюється продаж алкогольних напоїв «на розлив» без належної на те ліцензії, а так би мовити «з-під прилавка». Тож заходи з припинення такої діяльності правоохоронці уже проводять, про що сьогодні кореспонденту Радіо Трек повідомив виконуючий обов’язки заступника начальника Рівненської поліції, Юрій Зімка:

– По-перше, ми хочемо обмежити режим роботи цих закладів для того, щоб в подальшому наші громадяни почували себе більш комфортно у нашому місті та відносно них не було скоєно різних правопорушень. Також позбавимо ліцензії на продаж спиртних та тютюнових виробів.

Юрій Зімка повідомив, що у поліції є повний перелік закладів, де роздрібно розливають алкоголь, який правоохоронці уже подали у Рівненський міськвиконком. Варто зауважити, що управління торгівлі міста відмежувалося від боротьби з «наливайками». Начальник відомства зауважив, що цим мають займатися правоохоронці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень