У Рівному порахують дерева

Допомагатиме львівський програміст

Фото ілюстративне

На центральних вулицях Рівного порахують дерева та позначать їх на інтерактивній мапі.

Зробити це планують, аби краще спланувати ресурси для догляду за зеленими насадженнями і дізнатися, які дерева потрібно замінити на молоді, повідомляє видання 7 днів.

Для інвентаризації використовуватимуть програму Inspectree. Її розробник, львівський програміст Павло Голубець, розповів, що у системі зображатимуться дані про вік, стан дерева, його розміри та якого догляду потребує насадження.

До проведення обстежень та формування «зеленої» мапи зголосилося 25 рівнян. Це студенти, викладачі, комунальники та екоактивісти.

Сподіваємося, що з вересня до проєкту приєднаються шкільні вчителі біології, географії та інформатики. Разом зі своїми учнями на території шкіл вони проінспектують дерева і внесуть дані на мапу.

 

Така практична робота було б корисною і пізнавальною не лише для школярів, а й для педагогів. Чим більше дерев буде внесено упродовж тестового періоду, тим краще. Тоді ми зможемо планувати видатки на наступний рік на догляд за зеленими насадженнями, – зауважив заступник міського голови Сергій Васильчук.

Заступник міського голови і депутат Рівнеради Сергій Васильчук

Перший місяць програму тестуватимуть безкоштовно. Надалі її використання коштуватиме місту 50 тис. грн на рік. Нині програму для інвентаризації дерев використовують у Львові, Луцьку, а тепер і у Рівному.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень