У Рівному покажуть «Кримські стежки»

Стежка - ініціатива агенції АртПоле, покликана підтримувати постійний зв'язок із Кримом. Цей образ одночасно виник і в проекті агенції АртПоле, й у фільмі Вінсента Муна, без будь-яких спеціальних домовленостей. Можливо, тому, що й українські художники, і французький режисер розповідають про Крим, а отже про існування непростих й завжди особистих стежок, що здатні вивести з темряви. Завдяки музиці, орнаментам, традиціям і довірі.

«Кримські стежки» — фільм Вінсента Муна, незалежного французького режисера, відомого своїм документальним музичним відео.

Красу кримськотатарських мелодій за допомогою традиційних інструментів по завершенні презентації фільму передадуть заслужений діяч мистецтв України, композитор Джаміль Каріков та артист ансамблю традиційної кримськотатарської музики Халіл Халілов. Музиканти відроджують інтерес до кримськотатарської музики, граючи на бендірі, багламі, уде, зурні, сантирі та інших інструментах кримськотатарського народу, яким більше 100 років.

17:00 — представлення проекту :::стежка::: (агенція подій АртПоле, за участю однієї з натхненників проекту Тетяни Мандзюк)

17:20 — показ фільму «Кримські стежки» (реж. Вінсент Мун, Франція)

18:40 — концерт кримськотатарської музики (заслужений діяч мистецтв України, композитор Джаміль Каріков та музикант Халіл Халілов)

Місце проведення - Міський будинок культури.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень