У Рівному показали турбокільце з новою дорогою (ВІДЕО)

В дії

Це кругове перехрестя облаштували у Парижі навколо Тріумфальної арки в 1901 році.

Сьогодні, у вівторок, 15 травня, за дорученням міського голови відбулося експертне обговорення щодо облаштування майбутнього турбокільця (його ще називають турбоперехрестя – авт.), на перехресті вулиць Дубенської і Макарова.
Про це повідомив заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

Турбокільце облаштують так, щоб залишити ще один виїзд ( на картинці цей виїзд зверху) для майбутньої дороги, яка у перспективі сполучатиме вулиці Макарова та Степана Бандери.

У його кабінеті відбулася зустріч за участю урбаністів, комунальників, поліції та інших активних громадян.

Тут презентували спеціальний ролик, де видно, як у перспективі рухатиметься громадський транспорт на вулицях Дебенській та Макарова.

А ще тут бачимо нову дорогу, яка відповідно до генерального плану міста «поведе» до Дворецької, через залізницю по Боженова аж до дамби на Басівкутській.

Нагадаємо, про облаштування турбоперехрестя на перетині вулиць Дубенської та Макарова Віталій Герман повідомляв під час офіційного старту капітального ремонту вулиці Макарова.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень