У Рівному покарали лікаря-хабарника

Який отримав грошову винагороду від призовника

Прокуратурою Рівненської області підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно лікаря КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня», якого звинувачували в отриманні неправомірної вигоди.

У суді доведено, що лікар у липні 2015 року одержав від громадянина грошову винагороду у сумі 400 доларів США за складання та видачу йому акту дослідження стану здоров’я, необхідного для вирішення питання про непридатність до військової служби в ЗСУ.

Медика визнали винним у вчиненні корупційного злочину і засудили до покарання у вигляді штрафу розміром 25,5 тис грн. Також його позбавили права займатись діяльністю, пов’язаною із участю у військово-лікарських комісіях усіх рівнів, терміном на 2 роки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень