У Рівному побільшає правників

На цю спеціальність у НУВГП набрали сотню першокурсників

«Право» - найбільш популярна спеціальність Національного університету водного господарства цього року.

За словами відповідального секретаря Приймальної комісії Руслана Жомирука, при ліцензійному обсягу 100 чоловік на цю спеціальність подали документи набагато більше абітурієнтів:

Якщо враховувати, що ліцензія 100 і бюджетників усього 7, то платників – 93 чоловіка. При цьому, ми мусили відмовити десь 50-ти людям, так як не вистачило місць.

В Університеті наголосили, що як і будь-якому іншому вузу, їм не вдалося повністю закрити ліцензійний обсяг. Однак, набір студентів ще не завершили – він триватиме аж до кінця жовтня.

Секретар Приймальної комісії пояснив, чому ж не вдалося набрати необхідної кількості студентів:

Постраждали вузи, де у переліку ЗНО треба була математика, фізика, хімія, іноземна мова. Це - половина наших технічних спеціальностей. Школярі ж, як правило, стараються, щоб був гарний атестат, і не думають, як будуть здавати далі. Вони здавали історію, географію, а в нашому вузі технічні спеціальності – фізики дуже багато. Тому, звичайно, це вплинуло на набір.

Нині у НУВГП набрали понад 2 500 вступників:

  • Бакалаврат: денна форма навчання – більше тисячі, заочна – 400 людей;
  • Магістратура: денна форма навчання – 670, заочна – 525 людей.

 

При цьому Руслан Жомирук зазначив, що спеціальностей, які можна було б назвати найменш затребуваними в Університеті немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень