У Рівному підприємець захотів купити пішохідну зону

Для бізнесу

Фото ілюстративне

Власник торгового центру «Млинівський» виявив бажання придбати земельну ділянку в районі вулиць Млинівської та Макарова.

Члени бюджетної комісії одноголосно зазначили, що її не можна виставляти на продаж, бо в тому мікрорайоні є десять 9-поверхівок і це зелена зона для мешканців.

Торік на благоустрій цієї ділянки з міського бюджету витратили понад 1 мільйон гривень, говорить депутат міської ради Олександр Довжаниця.

Справа в тому, що за кошти міста торік зробили зелену зону, посадили там дерева, зробили пішохідні асфальтовані доріжки, поставили бордюри. І тепер ми цю впорядковану ділянку віддамо на аукціон?

Дивним є і те, що управління містобудування та архітектури дало дозвіл на продаж цієї земельної ділянки, сказав заступник міського голови Сергій Васильчук.

Адже віднині кожний охочий зможе вибрати собі шматок землі на карті міста і спробувати  включити її в перелік земельних ділянок, які можна купити.

Навіть у парку Шевченка.

Бюджетна комісія відхилила цей проект рішення.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень