Даремний ажіотаж: про чутки стосовно школи №12 у Рівному

Та неможливість відправити туди свого першокласника

Батьки майбутніх першокласників вже почали записувати своїх дітей до школи. І містом почали ширитися чутки, що охочих записати дітей у школу №12 дуже багато, тож вони побоюються, що не всі зможуть сісти за парти саме тут.

Ситуацію коментує заступник міського голови Галина Кульчинська:

Тепер кожен навчальний заклад і заклади нового типу - ліцей "Елітар", гімназія "Престиж", спеціалізований заклад «Центр Надії» - мають закріплені мікрорайони для надання освітньої послуги.

 

В першу чергу школа має забрати всіх, без виключення, хто має бажання у ній навчатися і проживає на території обслуговування цієї школи.

За словами Галини Кульчинської, всі, хто проживають в інших районах міста, але хочуть навчатися у школі №12, будуть прийняті лише при наявності вільних місць.

Проте, не виключено, що може виникнути ситуація, коли дитина, яка проживає в районі обслуговування школи, може записатися і в серпні, відповідно, на одне місце стане менше.

До слова, вже видане відповідне розпорядження міського голови Володимира Хомка, за яким до першого класу у 2018 році дітей будуть приймати на основі офіційної реєстрації дитини.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень