У Рівному оштрафували посадовців за ремонт доріг (ФОТО)

Про це повідомляє патрульна поліція Рівного

[media=70391]

Сьогодні опівдні патрульні отримали повідомлення, що на вулиці Буковинський ведуться ремонтні роботи, які заважають рухатись транспортним засобам. На місці при перевірці документів інспектори встановили, що місце проведення робіт не облаштовано засобами регулювання дорожнього руху та відсутні дорожні знаки згідно узгодженої схеми.

[media=70389]

Патрульні склали на посадову особу постанову про порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць та винесли припис на усунення недоліків відповідним особами.

[media=70390]

Кірм того, на вулицях Грушевського та Гагаріна близько 13-ї проводились роботи на тротуарі без узгодження з нацполіцією та без необхідних дорожніх знаків згідно схеми. Відповідальна посадова особа за це порушення отримала постанову за ч.3 ст.140 КУпАП.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень