На Рівненщині оштрафували «маршрутника» за те, що висадив пасажирів

Не там, де треба

Водій маршрутки «Рівне – Квасилів» отримав штраф розміром 300 гривень. Його отрафували патрульні, адже висадив пасажирів у місці, не призначеному для цього. Про це написав у себе на сторінці в ФБ місцевий активіст Павло Дутко:

Ввечері трапилася неприємна подія. Працівники патрульної поліції оштрафували на 300 гривень водія однієї з маршруток «Рівне-Квасилів» за те, що він зупинився і висадив пасажирів біля магазину «Мавка».

Виявляється, лише три зупинки в Квасилові є законними і внесеними в схему маршруту «Рівне-Квасилів»: «Квасилів-1», «Центр» та «Затишок». Водій сам дізнався про це вперше тож вже повідомив пасажирам, що ніде окрім цих місць більше в Квасилові не зупинятиметься.

Не втомлююся дивуватися з некомпетентності квасилівської влади: минулого року біля кафе «Левандовка» вони встановили нову малу архітектурну форму у вигляді зупинки на місці, де за документами Служби автомобільних доріг ніякої зупинки немає і бути не може, адже її ніхто ні з ким не погоджував!

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень