У Рівному оригінально відзначили соту річницю боротьби за права українців

Товариству Рівненської «Просвіти» зробили мистецький подарунок

У четвер, 27 квітня, у парку Просвіти, що у мікрорайоні Північний, діти та викладачі образотворчого мистецтва загальноосвітніх закладів міста презентували панно.

Панно створили в оригінальній техніці – кінусайга. Панно – подарунок рівненській «Просвіті» до сотої річниці з дня її заснування. Її відзначають у 2017 році.

З дитячих малюнків створять виставку, яку покажуть рівнянам на День Незалежності.

Нашій організації цього року виповнюється сто років. Створюється така картина, великих розмірів, а саме два на два з половиною метрів. Панно буде подароване 15 школі, саме там розміщений музей і там скоро буде відкриватись галерея до століття «Просвіти» в області, - повідомила голова міського об’єднання «Просвіти», заступник начальника управління освіти Катерина Сичик.

Нагадаємо, Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка (колишнє Товариство «Просвіта») — українська громадьска орагнізація культурно-освітянського спрямування. Члени «Просвіти» завжди відстоювали утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток нашої культури, відродження історичної пам'яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень