З офісами для перевізників, закладами відпочинку: у Рівному оновлюють старий автовокзал

Це той, що на вулиці Київській

Зокрема, тут реконструюють приміщення пасажирського залу. Ми вже повідомляли, що тут демонтували вітраж, щоб знайти спосіб вмонтувати його у центральну стіну.

Про те, що ще мінятимуть на автовокзалі, розповідає директор командитного товариства «Рівне-Пас» Микола Сисюк:

Будемо стелю підшивати, світильники міняти. В тій стороні буде робитися каркас для того, щоб там могли якісь заклади чи відпочинку, чи офісної роботи діяти. Ось нині перевізники хочуть мати свої офіси для роботи з пассажирами. І ми повинні це передбачати. Тобто буде робитися якась інфраструктура.

Окрім цього, за словами Миколи Сисюка, на цей рік передбачено здійснити реконструкцію перонів вокзалу, влаштувати над ними додаткове накриття для пасажирів тощо. Після цього у планах - реконструювати перон, де зупиняються автобуси міжнародних рейсів. 

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень