У Рівному обурюються боротьбі комунальників з небезпечною отруйною рослиною

Зокрема, йдеться про борщівник Сосновського

Про те, що ця небезпечна рослина росте у Рівному, сайт Радіо Трек писав публікаціях У центрі Рівного росте небезпечна отруйна рослина та Небезпечну отруйну рослину бачили у кількох місцях Рівного.

У міському управлінні житлово-комунального господарства обіцяли на ці скарги відреагувати. І зробили це. Втім, виявляється, неправильно, про що у соцмережі Фейсбук написала рівнянка:

Victoriya Black Queen Замість того, щоб викопати борщівник із корінням, комунальні служби його покосили. Порівняйте зростання борщівника зі зростанням трави. Тепер скошений борщівник буде випускати зонтик набагато швидше, будучи зовсім невеликим. Але так легше було зробити .....

Жінка зауважила, що небезпечну рослину потрібно було викопати, а не косити, щоб вона не продовжувала розростатися. І виклала фото того, як виглядають рослини борщівника на березі річки Устя біля стадіону "Авангард" після того, як з ним боролися комунальники.  

Нагадаємо, що борщівник Сосновського небезпечний тим, що його сік, потрапляючи на шкіру під дією сонячного проміння, викликає сильні опіки, схожі на термічні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень