У Рівному «обнесли» авто на понад 200 тисяч гривень (ФОТО)

Троє молодиків

У четвер близько 20:00 небайдужий чоловік повідомив до поліції, що на вулиці Макарова у Рівному став очевидцем того, як невідомі особи розбили скло у вантажному авто й витягли звідти чорний рюкзак. Зловмисники сіли в авто Renault і рушили в бік вулиці Млинівської.

Екіпажі отримали орієнтування і помітили вищевказаний автомобіль на автодорозі Рівне – Луцьк неподалік від села Бронники.

Автівку під керуванням 36-річного громадянина Грузії зупинили. В салоні авто перебували ще двоє чоловіків. Під час поверхневої перевірки авто інспектори виявили у салоні кишенькові ножі, газові балончики та гроші - 223 737 гривень.

Усіх осіб поліцейські затримали, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка встановлює усі обставини події.

Фото – Управління патрульної поліції Рівненщини

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень