П’яний молодик кілька годин катався райцентром на краденому мотоциклі

Який викрав у друга по чарці

Днями до поліції Рівненщини звернувся 58-річний сарненчанин із заявою, що невідомий наніс йому тілесні ушкодження і викрав мотоцикл.

Правоохоронцям потерпілий повідомив лише ім’я чоловіка з яким того вечора випивав. Поліцейським вдалося розшукати викрадений мотоцикл Mustang разом зі зловмисником.

 

Попри те, що 19-річний села Люхча був нетверезим й не мав посвідчення водія, він кілька годин катався райцентром на викраденому транспорті.

Тим часом у потерпілого діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і забій грудної клітки. Після надання медичної допомоги його відпустили додому.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом, поєднаного з насильством, у поліції розпочали досудове розслідування. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень