У Рівному обікрали музичну школу

Злодії побували там кілька тижнів тому

Винесли злодії з музичної школи №1, що на вулиці 16 Липня,

духові та ударні інструменти. 

Однак відомо про крадіжку широкому загалу стало тільки під час засідання бюджетної комісії міськради Рівного. Адже на ньому розглядали питання про виділення для музичної школи 120 тисяч гривень на придбання металевих грат на вікна.

Розповідає начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

Злодії залізли через вікна. Проникли у корпус №3. Це колишня панська конюшня. І виглядає це приміщення, як конюшня. Збитки внаслідок крадіжки становлять близько 30 тисяч гривень. Ми щорічно на придбання музичних інструментів для музшколи виділяємо з бюджету міста по 100 тисяч гривень. Думаю, що нелогічно виділяти такі кошти, якщо злодії завдаватимуть стільки збитків. Тому й вирішили встановити на вікна решітки, щоб запобігти крадіжкам.

Депутат міськради Микола Бляшин поцікавився, чи є у музичній школі сигналізація. Оскільки  її тут немає, запропонував вирішувати проблему запобігання крадіжкам комплексно, тобто виділяючи кошти не тільки на придбання грат.

Втім, Тарас Максименко пообіцяв, що на сигналізацію виділять кошти зі спецфонду музшколи. Тож бюджетна комісія вирішила рекомендувати міськраді Рівного виділити кошти на придбання грат для вікон у музшколі. Це питання розглянуть на сесії міськради у вівторок, 16 травня.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень