У Рівному обговорили, як модернізувати початкову освіту

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена модернізації початкової освіти

У конференції взяли участь науковці, студенти, вчителі-практики, керівники інноваційних навчальних закладів, представники районних, міських, обласних відділів та управлінь освітою, методичних кабінетів. Долучились до обговорення понад сто учасників  із Рівненської, Дніпропетровської, Хмельницької, Закарпатської, Кіровоградської, Черкаської областей та м. Києва.

Конференція тривала два дні та об’єднала теоретичну та практичну частину. Першого дня науковці обмінялись досвідом впровадження інноваційних підходів у початковій школі, науково-методичними напрацюваннями, опануванням інформаційно-комунікаційних технологій та презентували науково-педагогічний проект «Росток» у навчально-виховний процес закладів країни.

Такі конференції неабияк допомагають здобувати знання та досвід, особливо для молодих педагогів. Модернізація початкової освіти - це в першу чергу досягнення її нової якості, відповідності сучасним життєвим потребам розвитку країни, орієнтація не лише на засвоєння учнями знань, а й на розвиток їх особистості

 

 - зазначив начальник відділу управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.

Під час практичної частини педагоги мали змогу побувати у кількох рівненських експериментальних навчальних закладах: НВК «Колегіум», ЗОШ №8, та ЗОШ №18. Там учасники конференції ознайомились із науково-дослідною діяльністю навчальних  закладів,  впровадженням інноваційних підходів у навчанні та вихованні учнів та побували на уроках вчителів початкових класів.

Про це повідомила прес-секретар управління освіти  і науки Людмила Деркач

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень