У Рівному немає вакцин від грипу, - Іськів

Бо немає попиту

У Рівному майже немає вакцин від грипу.

Попри те, що епідсезон у розпалі, аптеки не закуповують препарат через відсутність попиту, говорить начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

Вакцини в аптечних мережах, принаймні великих, на сьогодні відсутні. Пов’язуємо це з тим, що ажіотаж із вакцинами від грипу уже спав, а аптеки - це приватний бізнес, де є попит і пропозиція.  Відповідно в аптечні мережі не завозиться. Так що охочі купити вакцину не зможуть цього зробити.

Усього у Рівному вакцинувалися від грипу понад 1800 осіб, каже Віктор Іськів. За його словами, це небагато, але у рази більше, ніж було минулими роками.

Водночас показник захворюваності у Рівному утричі менший від епідемічного порогу, зауважує чиновник.

В управлінні охорони здоров’я пов’язують це з тим, що населення стало обережнішим у зв’язку з пандемією коронавірусу. Додають, що захворюваність на Ковід-19 також дещо знизилася.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень