У Рівному наркоторговці затопили сусіда (ФОТО)

Збували елітний «гербарій»

Про розповсюдження наркотиків стало відомо, коли двоє молодиків, які винаймали житло у центрі Рівного, затопили сусіда знизу. Чоловік негайно зателефонував 35-річному власнику квартири.

Орендодавець негайно навідався до свого житла, яке, відповідно до договору, здавав місцевим жителям віком 21 і 22 роки. Оглянувши помешкання, він виявив там кілька пакетів з наркотиками, тому відразу зателефонував у поліцію.

Патрульним, які прибули на місце події, вдалося затримати підозрюваних, які у цей час якраз повернулися додому.

В оселі виявили майже кілограм канабісу: 200 г - подрібненого та 800 г – елітного. Частина наркотиків знаходилася у двох поліетиленових пакетах, решта була розфасована. 

Також поліцейські виявили пристрій для куріння марихуани. Крім того, у квартирі знайшли чорнові записи, ваги та валюту на загальну суму понад 25 тисяч гривень.

Усе вилучене направили на експертизу.

Відповідно до цін «чорного» ринку орієнтовна вартість вилучених наркотиків становить близько 200 тисяч гривень.

До слова, елітною вважається марихуана разом із суцвіттям рослини, а не просто сушене листя і стебло. Вживання та зберігання цього наркотику в Україні є незаконним.

Канабіс, смола канабісу, екстракти і настойки канабісу включені до списку «Особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено».  Зберігання до 5 г передбачає адміністративну відповідальність, більше ніж 5 г - кримінальну.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень