У Рівному нагородили фронтовика з Гощі, який дійшов до Берліна

Дідусь отримав найвищу ветеранську нагороду

Фронтовику з Гощі Цезару Цалцалку вручили найвищу ветеранську відзнаку – «Почесний ветеран України». Аби передати нагороду, до нього додому завітали голова Гощанської РДА Юрій Ковальчук, голова райради Олександр Поліщук та керівник районної організації ветеранів України Мілія Музичук.

Цезар Цалцалко - ветеран Другої світової війни. З 1943 року він воював у стрілкових полках 1-го Українського фронту. Брав участь у звільненні України, Польщі, Чехословаччини, Праги, Дрездена, Сандамира, Чейстохова та Оппельна. Форсував річку Одер та дійшов до Берліна.

Після війни чоловік працював на посадах інженера, майстра маслоробної справи цеху та слюсаря по ремонту обладнання VІ розряду Гощанського маслосирзаводу.

За героїзм, проявлений у роки війни, та невтомну працю у мирний час Цезар Іполітович нагороджений медалями «За Перемогу над Німеччиною», «За звільнення Праги», «За відвагу», «Жукова» та орденами «Знак Пошани», «Трудового червоного прапора», «Великої Вітчизняної війни» І ст., «За мужність».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень