У Рівному надрукують дитячі вірші та оповідання

Вірші та оповідання юних рівненських поетів та письменників найближчим часом буде надруковано у спеціальному альманасі видавництва «Волинські обереги». Таким став результат «Весняної поетичної толоки», яку організували в міському Палаці дітей та молоді.

Участь у толоці взяли  22 учні молодших та середніх класів з майже усіх загальноосвітніх шкіл Рівного. Серед них і діти з особливими потребами. Найбільше юних талантів прийшло із ЗОШ № 8. Тематика дитячих творів, що прозвучали на святі, - найрізноманітніша.

Надрукувати  вірші та оповідання юних талантів зголосилися і в обласній газеті «Зелені шати». Тож, в учасників поетичної толоки тепер з’явилася можливість мати свого читача. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень