![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Шестеро випускників рівненського Палацу дітей та молоді відзняли відео, яке і представили на міжнародній зустрічі
У відео представлено впровадження соціальних ініціатив учнями ПДМу:
Окрім України, "про наболіле" розповідали представники семи країн - Франції, Італії, Бразилії, Росії, Ізраїлю, Палестини та Сенегалу.
Докладно про участь в проекті розповідає директор ПДМ Ірина Первушевська:
Ми були в секції «Солідарність. Відповідальність. Єдність». Працювали ми з двома групами – французи і Сенегал. За умовами участі в цьому проекті треба було відзняти свій фільм, який розказував про настрої нашої української молоді щодо того питання, яке вивчалося в ході цього проекту. Ми представили свій фільм, в якому всі шість учасників нашої делегації висловлювали свою думку щодо участі в цьому проекті, говорили про ситуацію в країні, про співпрацю в Рівному.
Своїми враженнями від участі ділилися і молоді представники Рівного на міжнародній арені. Кажуть, що молодь із більш заможних країн пасивна та звикла організовувати певну діяльність лише у випадку, коли на це передбачені кошти. Між тим, саме із Сенегалом представники України побачили багато спільного, розповідає один із учасників міжнародної зустрічі, випускник ПДМу Віталій Буняк:
Я побачив досить спільне з Сенегалом. Тому, що в Сенегалі досить працьовитий народ, вони важко живуть, вони дуже старанні. Дійсно, ми чимось пов’язані з Сенегалом, єдине, що ми живемо трохи краще за них.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК