Рівненські ПДМівці їздили у Францію - представляти проблеми української молоді

Шестеро випускників рівненського Палацу дітей та молоді відзняли відео, яке і представили на міжнародній зустрічі

У відео представлено впровадження соціальних ініціатив учнями ПДМу:

Окрім України, "про наболіле" розповідали представники семи країн - Франції, Італії, Бразилії, Росії, Ізраїлю, Палестини та Сенегалу.

Докладно про участь в проекті розповідає директор ПДМ Ірина Первушевська:

 

Ми були в секції «Солідарність. Відповідальність. Єдність». Працювали ми з двома групами – французи і Сенегал. За умовами участі в цьому проекті треба було відзняти свій фільм, який розказував про настрої нашої української молоді щодо того питання, яке вивчалося в ході цього проекту. Ми представили свій фільм, в якому всі шість учасників нашої делегації висловлювали свою думку щодо участі в цьому проекті, говорили про ситуацію в країні, про співпрацю в Рівному.

 

Своїми враженнями від участі ділилися і молоді представники Рівного на міжнародній арені. Кажуть, що молодь із більш заможних країн пасивна та звикла організовувати певну діяльність лише у випадку, коли на це передбачені кошти. Між тим, саме із Сенегалом представники України побачили багато спільного, розповідає один із учасників міжнародної зустрічі, випускник ПДМу Віталій Буняк:

 

 

Я побачив досить спільне з Сенегалом. Тому, що в Сенегалі досить працьовитий народ, вони важко живуть, вони дуже старанні. Дійсно, ми чимось пов’язані з Сенегалом, єдине, що ми живемо трохи краще за них.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: РівнеПДМ
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень