У Рівному вшанували день народження Клима Савура – удвох

Саме стільки активістів прийшли сьогодні, щоб покласти квіти до пам’ятника першого командира УПА на Волині

[media=48958]

Говорить один із цих активістів, Василь Царук:

– Це один із видатних військових керівників УПА, який довів, що талант військовий є у багатьох слов'ян. Він зробив багато для того, щоб УПА сьогодні вважалася взірцем для багатьох. Але бачите що сьогодні робиться? Прийшли вшанувати цю людину певно одні тільки журналісти і от ми.

[media=48957]

Варто зазначити, що захід був анонсований заздалегідь на десяту ранку, проте, з невідомих причин, участь в покладанні квітів взяли тільки двоє активістів та журналісти. Тому ми вирішили пересвідчитись, чи пам’ятають рівняни хто такий Клим Савур? І ось які відповіді отримали:

Ми ж нагадаємо, Клим Савур - крайовий командир УПА-Північ, посмертно іменований полковником УПА. Відіграв значну роль в організації та розбудові відділів повстанської армії на Поліссі та Волині. 12 лютого 1945 року загинув у бою з переважаючими силами НКВС біля Оржівських хуторів Клеванського району на Рівненщині.

[media=48959]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень