У Рівному є люди, які хочуть зносити кіоски

Задля розвитку підприємництва

Це група чиновників та депутатів Рівного. Вони увійшли до складу комісії «по боротьбі з незаконно встановленими тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності».

Про це повідомив заступник мера Рівного Віталій Герман:

Визначили основні завдання і пріоритети. Одним словом, будемо скоро зносити... Водночас доручили Управлінню містобудування виконавчого комітету Рівненської міської ради виступити замовником розроблення комплексної схеми розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території міста. 

Служба інформації «Радіо Трек» вже найближчим часо з'ясує у Віталія Германа перелік кіосків, які вищезгадана комісія вирішила знести.

Нагадаємо, влітку за розпорядженням Віталія Германа за один день знесли кіоски на території колишнього супермаркету «Літа» на вулиці М.Грушевского у Рівному. Тоді цей вчинок Віталія Германа кілька днів жваво обговорювали мешканці міста.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень