У Рівному говорили про проблеми українських ЦНАПів

І показували здобутки рівненського центру

У Рівному та Дубні відбувся всеукраїнський семінар щодо надання адміністративних послуг, зокрема роботи ЦНАПів. Робота ЦНАПів покликана позбутися бюрократії в оформленні документів та зменшити кількість чиновників тощо.

Втім, поки чиновників не меншає, а в містах продовжують працювати підприємства, які забирають низку роботи у ЦНАПів.

Для врегулювання спірних питань Асоціація міст України вирішила провести семінари за участю всіх дотичних до роботи центрів, розповідає голова підкомітету ВРУ з питань місцевого самоврядування Олександр Дехтярчук:

Усі прибули обмінятися досвідом, почути проблеми, які є. Однозначно почути проблеми, які є в Рівному по наданню адміністративних послуг.

 

Обговорити ситуацію в цілому по країні.  Саме на таких семінарах ми отримуємо інформацію про те, де найболючіші проблеми та які законодавчі ініціативи необхідні, щоб їх регулювати. 

Участь у семінарі взяли представники Мінекономрозвитку, Комітету Верховної ради з питань та органів місцевого самоврядування. Гості кажуть, що Рівненський ЦНАП - один із найкращих прикладів децентралізації влади в Україні.

Директор рівненського ЦНАПу Юлія Шигорєва каже, що нині у роботі є проблема хіба що з закордонними паспортами - за день  доводиться обслуговувати близько 300 осіб. Проте, у Рівному сподіваються, що у лютому наступного року ажіотаж спаде.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень