ON-LINE

У Рівному гальмується процес формування спостережної ради Центру громадського здоров’я?

четвер, 22 серпня 2019
Про це говорять активісти
Юрій Лазаревич. Фото — Рівне вечірнє.

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» ініціює створення спостережної ради для залучення громади до процесу прийняття рішень щодо визначення потреб області в системі громадського здоров’я та контролі розподілу коштів.

В обласній раді пояснили, що члени комісії вирішили перенести це питання на наступне засідання.

Бо згідно з постановою №1077 КМУ спостережні ради утворюються в закладах вторинного та третинного рівня, з яким головним розпорядником бюджетних коштів (Національна служба здоров'я України) укладено договір про медичне обслуговування населення. Центр громадського здоров’я укладатиме цей договір з 01 січня 2020-го року.

У свою чергу голова правління «Мережі 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич вважає, що це жодним чином не заважає запускати процес створення спостережної ради.

- Ми намагаємося реалізувати проєкт, який став би успішним прикладом співпраці державної організації та пацієнтської спільноти задля забезпечення прозорості та соціальної підзвітності в галузі охорони здоров’я. Поки, на жаль, зробити цього, не вдається. Крім того, укладання договору з НСЗУ можливо лише якщо в закладі вже створено спостережну раду, тож я не розумію логіки затягування, — коментує ситуацію голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич.

Процес створення спостережної ради Рівненського центру громадського здоров’я проходить в рамках проєкту «Забезпечення прозорості та подолання корупції у системі громадського здоров’я Рівненської області», який реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
  • У Рівному знайдено собаку мисливської породу

    У рівному в районі вулиць Богдана Хмельницького на так званих "лініях" знайшли...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного